Realizacja pralni przemysłowych - od A do Z

konsultacje, projekt, wykonanie, szkolenie, wsparcie techniczne

konsultacje
Konsultacje

Konsulatcje

Pralnia przemysłowa do dobry biznes, który może przynieść Ci dobrobyt. To także sposób na pełne zaspokojenie potrzeb wydajnego prania. Jeżeli zatem zastanawiasz się nad budową pralni lub zakupem odpowiedniego do potrzeb urządzenia i nie wiesz jakie rozwiązanie byłoby dla Ciebie najodpowiedniesze, skontaktuj się z nami, pomożemy Ci znaleść najlepsze rozwiązanie.

projekt wyposażenia pralni przemysłowej
Projekt wyposażenia

Projekt wyposażenia

Tworzymy pełne linie technologicznego procesu prania przemysłowego lub doposażamy pralnie już istniejące. Jeżeli zatem potrzebujesz kosztorysu wyposażenia, planu rozmieszczenia urządzeń w pralni lub zwiększyć wydajność istniejącej pralni poprzez zakup dodatkowego sprzętu, zadzwoń do nas lub napisz przedstawimy konkretne rozwiązania dla Ciebie.

montaż i uruchomienie pralni przemysłowej
Realizacja

Realizacja

Świadczymy kompleksową usługę realizacji projektu wyposażenia pralni przemysłowej. Zamówiony sprzęt dostarczymy nieodpłatnie do Ciebie, zamontujemy i przeprowadzimy pierwsze uruchomienie. Dzięki temu otrzymujesz gwarancję właściwej instalacji i spokój w przyszłej eksploatacji urządzeń. Dodatkowo możemy przeszkolić personel obsługi urządzeń z ich prawidłowej eksploatacji i konserwacji.

szkolenia z zakresu prawidłowej eksploatacji, konserwacji i obsługi przemysłowych pralek
Szkolenia

Szkolenia

Skorzystaj z szerokiej gamy szkoleń i podnieś ekonomię i wydajność swojej pralni. Dzięki kompleksowej usłudze szkoleń możesz poznać jeszcze lepiej funkcje, które oferują wspołczesne maszyny pralnicze, aby pranie uczynić jeszcze bardziej ekonomicznym i dopasowanym do aktualnych potrzeb. Dokładnie poznaj urządzenia i wykorzystaj wbudowany w nie potencjał, aby podnieść swoje zyski.

wsparcie techniczne i serwis pralek przemysłowych - Primus, Prama, Pralma, IPSO
Wsparcie techniczne

Wsparcie techniczne

Czasami, dokonując zakupu rzeczy, kompletnie nie zastanawiamy się nad dostępnością serwisu i części zamiennych. W przypadku przemysłowych urządzeń pralniczych te usługi są równie ważne jak i jakość oferowanych urządzeń. Kupując u nas maszyny pralnicze, otrzymujesz również, najlepszy serwis przemysłowych urządzeń pralniczych w branży oraz szybki dostęp do części zamiennych w przyszlości.

części zamienne do przemysłowych pralek - Primus, Prama, Pralma, IPSO
Cześci zamienne

Części zamienne do przemysłowych pralek

Posiadamy bogaty magazyn cześci zamiennych do najpopularniejszych urządzeń pralniczych. Części eksploatacyjne, zużywające się w sposób naturalny, podczas ciągłej, wydajnej eksploatacji mamy zawsze dostępne od ręki. Będąc producentem urządzeń pralniczych mamy taką możliwość. Jeżeli zatem potrzebujesz szybko i tanio dostać część zamienną do swojej maszyny przemysłowej, zadzwoń do nas, znajdziemy ją dla Ciebie i dostarczymy tak szybko jak to tylko możliwe.