logo producenta przemysłowych urządzeń pralniczych

obsługa klienta +48 602 191 607 wsparcie techniczne +48 664 962 002

Oferujemy niezawodne przemysłowe rozwiązania pralnicze o wysokiej wydajności i najniższych kosztach eksploatacji na rynku

Zainwestuj w nasze urządzenia pralnicze i zyskaj spokojny oraz stabilny rozwój Swojej pralni przez długie lata.

P.P.U.P. Pralma sp. z o.o., Kielce - producent przemysłowych urządzeń pralniczych

Nie jesteśmy tylko producentem przemysłowych urządzeń pralniczych. Skupiamy się na czymś więcej - na osiagnieciu maksymalnej wydajności i ekonomii procesu prania czyniąc go najprostszym jak to tylko możliwe. W naszej opinii pralnia to sposób na osiągnięcie sukcesu. Dlatego stosowane rozwiązania muszą ten cel wspierać tak, aby wygospodarowany czas wykorzystać na stały i stabilny rozwój Twojej pralni lub spokój podczas codziennej eksploatacji. Projektujemy i dostarczamy rozwiązania usprawniające cały proces i dające możliwość dopasowania go do aktualnych potrzeb, aby koszty były jak najniższe a efektywność jak najwyższa. Nie koniecznie jesteśmy ekologami - raczej pasjonuje nas wdrażanie systemów pozwalających uczynić pralnie jak najmniej kosztowną, zarówno dla użytkownika jak i środowiska - z korzyścią dla Nas wszystkich.

Skupiamy się na Twoich problemach z praniem i rozwiązujemy je

Od wielu już lat, z powodzeniem realizujemy projekty wyposażenia pralni przemysłowych, każdego typu i wielkości.

Nikt inny z sektora przemysłowych i komercyjnych urządzeń pralniczych oraz wyposażenia pralniczego, w Polsce, nie zna tego rynku lepiej niż my. Nik też nie ma tak dużego doświadczenia i wiedzy na temat potrzeb współczesnych i nowoczesnych pralni przemysłowych oraz oferowanego sprzętu jak my. Zajmujemy się przemysłowymi rozwiązaniami do pralni przemysłowych już prawie pół wieku, dzięki temu doskonale wiemy jak powinna wyglądać pralnia przyszłości i jakie wymagania spełniać. Oferujemy rozwiązania spersonalizowane do konkretnych potrzeb i dostarczamy sprzęt wyposażony w technologie, zapewniające funkcjonalność nawet wyższą niż oczekiwania. Potrafimy zaprojektować każdą pralnię , każdego rodzaju. Jesteśmy solidnym partnerem na każdym etapie realizacji projektu pralni.

Pralnie przemysłowe dla Domów Pomocy Społecznej i Domów Opieki

Długoletnia opieka

Specjalistyczne urządzenia pralnicze i rozwiązania dla zachowania higieny, zdrowia oraz czystości prania w domach opieki i szpitalach.

Pralnie przemysłowe dla hoteli, moteli, sektora gościnnego, SPA & Wellness

Gościnność

Profesjonalne i wydajne pralki przemysłowe, do ręczników, pościeli czy obrusów, aby goście mogli miło i przyjemnie odpoczywać, każdego dnia.

Pralnie przemysłowe dla instytucji państwowych - armia, straż pożarna, służby cywilne

Służby cywilne

Dla straży pożarnej, armii, marynarki wojennej i innych służb cywilnych, niezawodne i specjalistyczne urządzenia pralnicze oraz profesjonalne rozwiązania.

Nasza oferta

Pomożemy Ci na każdym etapie realizacji pralni przemysłowej, a potem zapewnimy wsparcie techniczne i pomoc dedykowanego eksperta technicznego

Na każdym etapie realizacji projektu pralni przemysłowej - od dobrania wyposażenia , po dogodne warunki realizacji i finansowania projektu. Dostarczymy urządzenia, zamontujemy oraz przeprowadzimy pierwsze uruchomienie wyposażenia. Przeszkolimy personel obsługi pralni z prawidłowej eksploatacji i konserwacji maszyn, aby w pełni kontrolować proces prania i dopasowywać go do aktualnych potrzeb, czyniąc bardziej ekonomicznym i wydajnym. Zapewnimy obsługę serwisową oraz pomoc techniczną na najwyższym poziomie, gwarantując Ci spokojny rozwój i zadowolenie Twoich klientów.

Usługi

  • projekt wyposażenia pralni każdego typu i wielkości, od pralni samoobsługowych po tzw. pralnie z "barierą higieny". Rozbudowa wyposażenie pralni, dostawa urządzeń do transportu i składowania prania.
  • dostawa urządzeń własnym środkiem transportu lub firmą spedycyjną.
  • montaż i uruchomienie - zapewnij sobie gwarancję poprawnej instalacji urządzeń i skorzystaj z wykwalifikowanego zespołu naszych monterów.
  • szkolenie dowiedz się jak wykorzystać możliwości urządzeń, aby podnieść organizację pracy, wydajność i zminimalizować koszty prania. Poznaj obsługę i zasady prawidłowej eksploatacji.
  • wsparcie techniczne na każdym etapie realizacji projektu wyposażenia oraz w trakcie funkcjonowania pralni, możesz liczyć na nasze doświadczenie i pomoc techniczną.
  • serwis - nie jesteś sam, zarówno podczas trwania gwarancji jak i po jej upływie.
  • części zamienne do maszyn polskiej produkcji i marki Primus.

PRALMA - jedyny producent przemysłowych

urządzeń pralniczych w Polsce oraz urządzeń do transportu i składowania prania, zarówno w pomieszczeniach pralni jak i na zewnątrz oraz autoryzowanym dystrybutorem i serwisem urządzeń pralniczych marki Primus Primus logo

Technologie

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom Tworzymy pralnie ekonomiczne i wydajne, z sukcesem wspierając Twój biznes.

Nikt inny nie jest tak zaangażowany, aby Twoja praca była jeszcze prostsza i wydajniejsza. Szeroka gama nowoczesnych technologii zaprojektowanych, aby uprościć zarządzanie oraz zminimalizować koszty, na każdym etapie procesu prania. Rozwiązania, które czynią Twoją pracę komfortową, podnoszą jakość oferowanych usług czyniąc Twój biznes ekologiczny i jeszcze bardziej ekonomiczny. Wszystko czego potrzebujesz, aby spełnić wszystkie Twoje potrzeby, znajdziesz teraz w naszej ofercie.

Delikatne pranie - technologia SoftWash System pompy ciepła EVO4 Technologia ECO-3

Serwis i Wsparcie Techniczne

Doświadczenie, duża wiedza i sprawna komunikacja umożliwia nam, udzielenie pomocy technicznej również przez telefon, bez zbędnych kosztów i straty czasu

Korzystaj z pomocy technicznej fachowców z wieloletnim doświadczeniem w branży przemysłowych urządzeń pralniczych i systemów przemysłowych dla pralni wodnych i nie tylko. Dzięki naszej wiedzy i sprawnej komunikacji uporamy się szybko ze wszystkimi problemami, które mogą pojawić się w czasie funkcjonowania pralni. Nie pozwól sobie na przestoje - na straty finansowe i nerwy. Dzięki produkcji przemysłowych urządzeń pralniczych oraz wieloletniej współpracy z Primus'em zapewniamy szybki dostęp do części zamiennych i sprawną pomoc techniczną. Nikt inny nie oferuje serwisu na, aż tak wysokim poziomie jak Pralma. Mając własne doświadczenia, wiemy jak ważny jest sprawny park maszyn i szybka, fachowa pomoc. Dobrze to rozumiemy, dlatego gwarantujemy spokojny i stabilny rozwój Twojego biznesu.

Finansowanie

Rozumiemy, że pralnia przemysłowa to nie dobro luksusowe - raczej sposób na ich posiadanie.

Nie jesteśmy bankiem ani firmą leasingową. Nie świadczymy usług finansowych - zostawiamy to fachowcom, bo sami, w sektorze wyposażenia pralni przemysłowych, nimi jesteśmy. Dobrze zatem rozumiemy, że tylko osoby z doświadczeniem i wiedzą, mogą zaoferować rozwiązania, odpowiednie do indywidualnych potrzeb i usługi na wysokim poziomie. Z naszej strony możesz liczyć na indywidualne podejście, korzystne formy płatności i rozsądne dla obu stron warunki finansowania. Nie posiadasz całej kwoty na zakup urządzenia - zawsze możesz skorzystać z nieoprocentowanych rat, na nasze produkty.

Skontaktuj się z nami

Napisz lub zadzwoń -  wspólnie znajdziemy najlepsze do Twoich potrzeb wyposażenie pralni przemysłowej, na dogodnych warunkach realizacji.

Pralnia przemysłowa lub komercyjna, pralnia samoobsługowa to dobry pomysł na biznes i osiągniecie dobrobytu. Zacznij dobrze od samego początku i zbuduj swój biznes na solidnych fundamentach korzystając z usług fachowców z branży. Masz pomysł, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci na każdym etapie realizacji projektu pralni lub doposażenia już istniejącej, budując razem, naszą i Twoją przyszłość.

Kontakt

Chcesz otworzyć własną pralnię

Zadzwoń lub napisz do nas - pomożemy Ci na każdym etapie realizacji.

P.P.U.P.  „PRALMA” sp. z .o.o

25-651 Kielce, ul. Górnicza 49a

Obsługa Klienta
(+48) 602191607
(+48) 41 3457408 (+48) 41 3453856
(+48) 41 3450561 (+48) 41 3683549
k.wrona@pralma.pl
Wsparcie Techniczne
(+48) 41 3450561
(+48) 666 350 354 (+48) 664 962 002
serwis@pralma.pl
Administracja
(+48) 41 3457408
postmaster@pralma.pl

» Jak dojechać «

Części zamienne

Popularne części zamienne i eksploatacyjne do przemyslowych urządzeń pralniczych

Wsparcie Techniczne i Serwis

Potrzebujesz pomocy technicznej związanej z naszymi rozwiązaniami pralniczymi? Nie wahaj się skontaktować z nami - zadzwoń lub napisz jeśli wolisz. Nasz ekspert techniczny skontaktuje się z Tobą lub udzieli pełnej informacji technicznej.

Sterowniki przemysłowych urządzeń pralniczych

Oferują więcej niż potrzeby przyszłej pralni, gwarantując wygodne, wydajne i proste zarządzanie procesem prania przemysłowego.

Profesjonalne sterowniki do przemysłowych urządzeń pralniczych
Pralnie dla ośrodków turystycznych, hoteli, obiektów z branży HoReCa Pralnia w hotelu Zapewnij mieszkańcom swojego domu opieki nienaganną czystość i świeżość prania Pralnia dla DPS i Domów opieki Najwyższy poziom higieny i czystości prania w szpitalach i Zakładach Opieki Leczniczej Bariera higieny Twój sposób na biznes lub rozwiązanie problemów z praniem w Twojej firmie Pralnia przemysłowa Specjalistyczne wyposażenie pralnicze dla straży pożarnej, policji czy armii Urządzenia pralnicze dla służb specjalnych Wyższa jakość usług dla mieszkańców obiektu,gości hotelu lub pomysł na własny biznes Urządzenia samoobsługowe

Oszczędzaj na praniu więcej niż inni

Dzięki technologią Primus pranie przemysłowe stało się bardziej energooszczędne, ekologiczne i wydajniejsze. Oszczędzaj na kosztach mediów już teraz wyposażając swoją pralnię przemysłową w urzadzenia z technologiami, które stają się później standardem, w każdej nowoczesnej pralni przemysłowej.

pralnica przemysłowa z bębnem cascadeDrum
energooszczędne przemysłowe urządzenia pralnicze
suszarki z pompą ciepła
sterownik dotykowy do pralek i suszarek
poznaj więcej technologii

Spółka SPRZEDA biurowiec w Kielcach przy ul. Długa 32

budynek pięciokondygnacyjny pow. użytkowa 806,30 m2 z prawem wieczystego użytkowania działki o pow. 605 m2.

k.wrona@pralma.pl +48 41 345 38 56 +48 41 345 74 08 +48 602 191 607
sprawdź szczegóły
Budynek pięciokondygnacyjny w Kielcach na sprzedaż