logo producenta przemysłowych urządzeń pralniczych

obsługa klienta +48 602 191 607 wsparcie techniczne +48 664 962 002

z nami otworzysz pralnie przemysłową szybko i łatwo

od wielu już lat, z powodzeniem realizujemy projekty wyposażenia pralni przemysłowych, każdego typu i wielkości, dla różnych sektorów działalności.

Pomożemy w zrealizowaniu projektu i Twojej pralni

Pralnia na potrzeby własne

Jeżeli chcesz otworzyć własną pralnię, wówczas Pralma jest idealnym partnerem dla Ciebie, gwarantującym niezawodność wyposażenia, dużą wydajność oraz ekonomię i komfort pracy .

Pralnia w hotelu, ośrodku wczasowym, pensjonacie

Obniż koszty prania dzięki własnej pralni w hotelu. Zwiększ kontrolę nad jakością prania oraz jego kosztami. Poszerz grupę zadowolonych Gości i pozostań klasą samą dla siebie w branży. Od Pralma otrzymasz wsparcie doświadczonego eksperta w branży przemysłowych rozwiązań pralniczych, z wieloletnim doświadczeniem. Projekt wyposażenia pralni, dopasowany do potrzeb obiektu, uruchomienie, szkolenie i wsparcie techniczne w przyszłości.

Pralnia przemysłowa w Domu Pomocy Społecznej, Domie Opieki

Ciesz się najwyższym standardem opieki, schludnym i czystym miejscem, świeżością, dzięki naszym rozwiązaniom pralniczym i wyposażeniu pralni przemysłowej w urządzenia marki Primus i Pralma.

Razem zadbajmy o czystość prania dla dzieci, w żłobku lub przedszkolu

Idealne rozwiązania do zapewnienia higieny, eliminacji bakterii oraz zawsze czyste pranie w żłobkach i przedszkolach. Dopasujemy rozwiązanie pralnicze odpowiednio do potrzeb obiektu i możliwości instalacyjnych.

Zachowaj najwyższy standard higieny i bezpieczeństwa i czystości prania dzięki naszym pralką z barierą higieny

Pandemia COVID-19 uświadamia, że zintegrowana pralnia w szpitalu, klinice lub w zakładzie opieki leczniczej daje gwarancję ograniczenia ryzyka przenoszenia zakażeń i bakterii oraz zawsze świeże i czyste pranie na czas. Przemysłowe rozwiązania pralnicze z "barierą higieny" zapewniają to.

Zapewnij sobie dodatkowe zyski dzięki pralni w apartamencie lub akademiku

Zaproponuj swoim mieszkańcom wyższy poziom usług przy niskich kosztach inwestycji z Twojej strony. Przemysłowe pralnicowirówki i suszarki z optymalnym załadunkiem, również w wersji samoobsługowej, to idealne rozwiązanie dla Ciebie.

Inteligentne pralnie samoobsługowe

Wygodnie zarządzaj, oferuj elastyczne ceny i programy promocyjne dla swoich Klientów. Wybierz dedykowane rozwiązania do potrzeb swojej pralni samoobsługowej i wygodnie zarządzaj swoim biznesem.

Zarządzanie czystością w obiekcie

Wygodnie zarządzaj, oferuj elastyczne ceny i programy promocyjne dla swoich Klientów. Wybierz dedykowane rozwiązania do prania mop-ów i skup się tylko na swoich Klientach. Korzystaj ze specjalnie stworzonych programów do prania mopów i nie martw się o koszty eksploatacji urządzeń.

Pralnie przemysłowe dla straży pożarnej, policji i służb cywilnych

Chronicie nas, dbacie o nasze bezpieczeństwo. Odwdzięczyć się możemy, dostarczając Wam rozwiązań dedykowanych do prania specjalistycznej odzieży ochronnej, w tym kombinezonów strażackich i odzieży zewnętrznej, aby jak najdłużej zachowała swoje właściwości ochronne, chroniąc Was podczas niebezpiecznej służby.

Wyposażenie pralnicze dla marynarki wojennej, na okręt i dla wojska

Korzystaj z przemysłowych urządzeń pralniczych przystosowanych do pracy w ciężkich warunkach, posiadających parametry spełniające najsurowsze normy wojskowe. Nie mart się serwisem, mając do dyspozycji największą sieć dystrybutorów urządzeń Primus na całym świecie.

Pralnia w technologii SOFTWASH

Gdy masz specjalne wymagania dotyczące prania, urządzenia pralnicze z technologią Softwash gwarantują ich spełnienie. Zachowaj jakość delikatnych tkanin, specjalistycznej odzieży ochronnej lub sportowej, oszczedzając przy tym środowisko oraz swoje pieniądze, przy niższych kosztach inwestycji z Twojej strony, w porównaniu do spotykanych i przestarzałych rozwiązań.

Podnieś jakość usług dla Gości z pralnią przemysłową dla kempingów i pól namiotowych

Zaproponuj wczasowiczom dodatkowe usługi przy niskich kosztach inwestycji z Twojej strony. Popularne przemysłowe, małe komercyjne pralnicowirówki i suszarki serii SF/SD to idealne rozwiązanie dla Ciebie.

Urządzenia pralnicze do schronisk dla zwierząt, stadnin

Używaj przemysłowych urządzeń pralniczych o dużym załadunku, które są odporne na sierść zwierząt. Korzystaj z dedykowanych programów do prania rzeczy, używanych podczas opieki nad czworonożnymi przyjaciółmi.

Brak branży, w której działasz. Zadzwoń +48 602 191 607 lub napisz do nas k.wrona@pralma.pl - zapewniamy, że posiadamy przemysłowe wyposażenie pralnicze i dla Ciebie

Kontakt

Chcesz otworzyć własną pralnię

Zadzwoń lub napisz do nas - pomożemy Ci na każdym etapie realizacji.

P.P.U.P.  „PRALMA” sp. z .o.o

25-651 Kielce, ul. Górnicza 49a

Obsługa Klienta
(+48) 602191607
(+48) 41 3457408 (+48) 41 3453856
(+48) 41 3450561 (+48) 41 3683549
k.wrona@pralma.pl
Wsparcie Techniczne
(+48) 41 3450561
(+48) 666 350 354 (+48) 664 962 002
serwis@pralma.pl
Administracja
(+48) 41 3457408
postmaster@pralma.pl

» Jak dojechać «

Części zamienne

Popularne części zamienne i eksploatacyjne do przemyslowych urządzeń pralniczych

Wsparcie Techniczne i Serwis

Potrzebujesz pomocy technicznej związanej z naszymi rozwiązaniami pralniczymi? Nie wahaj się skontaktować z nami - zadzwoń lub napisz jeśli wolisz. Nasz ekspert techniczny skontaktuje się z Tobą lub udzieli pełnej informacji technicznej.

Sterowniki przemysłowych urządzeń pralniczych

Oferują więcej niż potrzeby przyszłej pralni, gwarantując wygodne, wydajne i proste zarządzanie procesem prania przemysłowego.

Profesjonalne sterowniki do przemysłowych urządzeń pralniczych
Pralnie dla ośrodków turystycznych, hoteli, obiektów z branży HoReCa Pralnia w hotelu Zapewnij mieszkańcom swojego domu opieki nienaganną czystość i świeżość prania Pralnia dla DPS i Domów opieki Najwyższy poziom higieny i czystości prania w szpitalach i Zakładach Opieki Leczniczej Bariera higieny Twój sposób na biznes lub rozwiązanie problemów z praniem w Twojej firmie Pralnia przemysłowa Specjalistyczne wyposażenie pralnicze dla straży pożarnej, policji czy armii Urządzenia pralnicze dla służb specjalnych Wyższa jakość usług dla mieszkańców obiektu,gości hotelu lub pomysł na własny biznes Urządzenia samoobsługowe

Oszczędzaj na praniu więcej niż inni

Dzięki technologią Primus pranie przemysłowe stało się bardziej energooszczędne, ekologiczne i wydajniejsze. Oszczędzaj na kosztach mediów już teraz wyposażając swoją pralnię przemysłową w urzadzenia z technologiami, które stają się później standardem, w każdej nowoczesnej pralni przemysłowej.

pralnica przemysłowa z bębnem cascadeDrum
energooszczędne przemysłowe urządzenia pralnicze
suszarki z pompą ciepła
sterownik dotykowy do pralek i suszarek
poznaj więcej technologii

Spółka SPRZEDA biurowiec w Kielcach przy ul. Długa 32

budynek pięciokondygnacyjny pow. użytkowa 806,30 m2 z prawem wieczystego użytkowania działki o pow. 605 m2.

k.wrona@pralma.pl +48 41 345 38 56 +48 41 345 74 08 +48 602 191 607
sprawdź szczegóły
Budynek pięciokondygnacyjny w Kielcach na sprzedaż