Technologie

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom budujemy pralnie ekonomiczne i wydajne, z sukcesem wspierając Twój biznes

Nikt inny nie jest tak zaangażowany, aby Twoja praca była jeszcze prostsza i wydajniejsza. Szeroka gama nowoczesnych technologii zaprojektowanych, aby uprościć zarządzanie oraz zminimalizować koszty, na każdym etapie procesu prania. Rozwiązania, które czynią Twoją pracę komfortową, podnoszą jakość oferowanych usług czyniąc Twój biznes ekologiczny i jeszcze bardziej ekonomiczny. Wszystko czego potrzebujesz, aby spełnić wszystkie awoje potrzeby, znajdziesz teraz w naszej ofercie.

SoftWash®

Na calym świecie standardy ochrony środowiska stają się coraz bardziej rygorystyczne w miarę, jak coraz więcej osób staje się świadomych ekologicznie. Tendencja ta dotyczy również pralni wodnych i chemicznych. Technologia SoftWash® jest odpowiedzią na ten trend. SoftWash pozwala na czyszczenie nawet najbardziej delikatnych tkanin, lnu, bawełny, tradycyjnie czyszczonych w pralniach chemicznych, ale bez użycia rozpuszcalników. Dzięki tej technologii, chronimy środowisko oraz zwiększamy świeżość i trwałość pranych tkanin.

System pompy ciepła EVO4 ®

Główna innowacja polega na znacznym ograniczeniu zużycia energii na nagrzewanie - o ponad 60%. Dodatkowo, ponieważ 100% powietrza jest odzyskiwane, początkowy koszt inwestycji jest ograniczony - podczas instalacji tych suszarek nie ma konieczności instalacji układu kominowego ani wymuszenia dopływu świeżego powietrza. Co więcej zużyte powietrze jest odzyskiwane i ponownie wykorzystywane.

ECO3®

Programy ekonomiczne dają możliwość dopasowania programu prania i obniżenie zużycia mediów odpowiednio do potrzeb prania. Dzięki stosowaniu programów ekonomicznych obniżamy zużycie wody i energii elektrycznej. Dodatkowe działanie mechaniczne zapewnia jeszcze lepsze rezultaty prania. Użytkownik ma możliwość stosowania odpowiednio wyskalowanych do załadunku ekonomicznych poziomów kąpieli piorącej, dopasowując je do bieżących potrzeb dla kroków prania i płukania.

PowerWash®

Perforowane przewały bębna wewnętrznego zapewniają lepsze płukanie, mniejsze zużycie wody oraz lepsze rezultaty prania. Dzięki perforacji przewałów pojawia się dodatkowe działanie mechaniczne zwiększające jakość prania przy zmniejszeniu ilości wody o około 30%, ograniczając jej zużycie.

Trace-Tech®

Oprogramowanie do monitoringu i zarządzania procesem prania zapewnia rejestrację wszystkich parametrów oraz wykonywanych programów, co stanowi gwarancję zgodności ze standardami higieny. Niezastąpione wszędzie tam, gdzie zachowanie higieny jest niezwykle istotne. W dowolnym momencie można sprawdzić przebieg wykonanego programu i jego parametry. Parametry są stale kontrolowane i zapisywane w celu przedstawienia szczegółowego raportu procesu prania. Użytkownik otrzymuje również informację, jeżeli urządzenie nie może wykonać żądanego procesu.

Cascade®

Unikatowa perforacja bębna wewnętrznego, mimo wysokiego współczynnika odwirowania prania gwarantuje, że pranie nie przykleja się do powierzchni bębna, co upraszcza rozładunek i podnosi żywtoność pranych tkanin. W bębnie znajduje się więcej perforacji na tej samej powierzchni a zatem odwirowanie wilgotności jest bardziej skuteczne. Konstrukcja wypukłości powoduje odwirowanie jeszcze większej ilości wody, więc procent wilgotności po odwirowaniu jest bardzo niski. Kształt otworów w bębnie powoduje dodatkowe działanie mechaniczne, co zapewnia jeszcze lepsze rezultaty prania.

OptiLoad®

W pełni automatyczny system ważenia wsadu prania z doborem zużycia wody i energii do aktualnego załadunku urządzenia. Podczas ładowania prania do urządzenia, sterownik XControl+® bądź Graphitronic® wyświetla masę załadowanego prania. Na tej podstawie urządzenie dostosowywuje zużycie wody i prądu odpowiednio do załadunku. Gwarantuje to doskonały rezultat prania przy jednoczesnym ograniczeniu zużycia wody i prądu. Zapewnia optymalizację procesu prania i ograniczenie kosztów pracy. W odróżnieniu do systemu Smartload®, dostępnego w sterowniku XControl+, urządzenie wyposażone jest w czujniki do pomiaru wagi załadunku, aby nie było konieczności ręcznego ważenia prania przed jego załadunkiem do urządzenia.

Smartload®

Półautomatyczny system ważenia wsadu prania z możliwością doboru zużycia wody i energii do aktualnego załadunku urządzenia. Pozwala użytkownikowi na wpisanie wagi załadunku, za pomocą klawiatury sterownika XControl+® lub Graphitronic®. Na jej podstawie urządzenie dostosowywuje zużycie wody, prądu, detergentów i czas prania, odpowiednio do załadunku. Gwarantuje to doskonały rezultat prania przy jednoczesnym ograniczeniu zużycia wody i prądu oraz zapewnia optymalizację całego procesu prania.

senso.dry+®

System pomiaru wilgotności pozwala na suszenie tkanin do chwili osiągnięcia porządanej wilgotności. Dostępny z mikroprocesorem Full OPL zapobiega przesuszeniu i przez to ogranicza koszty energii i zakupu nowej bielizny.

SafeTech®

System tłumienia ognia monitoruje zbyt wysokoą temperaturę w bębnie i spryskuje wodą pranie w przypadku zbyt wysokich odczytów. Sygnał o włączeniu systemu można również tez wysłać do systemu alarmowego w pralni.

sesno.speed®

Autonomiczny, złożony system sterujący, który zapobiega przegrzaniu krawędzi cylindra prasującego i steruje jego prędkością. Niezawodny nadciśnieniowy palnik gazowy Premix zapewnia niskie zużycie gazu i wysoką skuteczność oraz ekstremalnie niski poziom emisji i stabilną wysoką wydajność. Płomień Infra pokrywa całą szerokość walca, co oznacza maksymalną moc, w 100% wykorzystywaną do prasowania - minimalizacja strat ciepła. System nie wymaga konserwacji.

UltraBalance®

Nowa logika kontroli wyważenia oprarta na najnowszych czujnikach pdowduje sprawną i szybką redystrybucję pralnia przed procesem wirowania a tym samym zachowaniem czasów prania. Dzięki temu obniżasz koszty mediów, redukujesz wibracje oraz znacznie ograniczasz hałas. Dodatkowo konstrukcja urządzenia jest znacznie mniej narażona na przeciążenia co jeszcze bardziej wydłuża zywotność całej maszyny.

EasySOAP®

Moduł podłaćzenia do pomp płynnych środków piorących, dający Ci możliwość korzystania aż z 8 pomp. Każda pompa zasilana jest napięciem 24VAC i sterowana bezpośrednio ze sterownika mikroprocesorowego urządzenia. System automatycznie pobiera zaprogramowany środek piorący, dostosowując jego ilość do wybranego programu prania.

PowerDry®

System PowerDry to maksymalne wykorzystanie ciepłego powietrza podczas suszenia, a tym samym drastyczne zmniejszenie strat ciepła i zużycia energii. Cała energia i ciepłe powietrze jest wykorzystywane w procesie suszenia tkanin co skraca jeszcze czas suszenia i podnosi wydajność.